English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Başlangıç sıralaması listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED İl
1 GM SHANAVA KONSTANTIN   2504 GEO GEO
2 GM MAGHALASHVILI DAVID   2500 GEO GEO
3 GM MAMMADOV ZAUR   2424 AZE AZE
4 GM BAGATUROV GIORGI   2408 GEO GEO
5 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 TUR DENİZLİ
6 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 TUR İSTANBUL
7 CM PRÖTTEL SWEN   2206 GER GER
8 GÜNCAN BERKE 2081 2109 TUR DENİZLİ
9 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 TUR DENİZLİ
10 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 TUR BURDUR
11 KESER MURAT 1993 1913 TUR BURDUR
12 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 TUR KARAMAN
13 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 TUR BURDUR
14 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 TUR KONYA
15 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 TUR MUĞLA
16 TÜM HAKAN 1879 1782 TUR BURDUR
17 DEMİR ZEKİ 1868 1816 TUR ANTALYA
18 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1847 1868 TUR ADANA
19 ANCAR FURKAN 1866 1757 TUR MARDİN
20 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 TUR KARAMAN
21 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 TUR KONYA
22 ACAR İLHAMİ 1807 1694 TUR AYDIN
23 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 TUR AYDIN
24 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 TUR DENİZLİ
25 DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 TUR DENİZLİ
26 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 TUR ANTALYA
27 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 TUR ANTALYA
28 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 TUR ISPARTA
29 YARAR BORA 1752 1609 TUR ISPARTA
30 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 TUR ANTALYA
31 AKIN BATIKAN AYBEY 1730 1543 TUR MUĞLA
32 BAKAN FURKAN 1730 1585 TUR DENİZLİ
33 YILDIRIM OKAN 1730 1556 TUR ANTALYA
34 SOLAK YUSUF 1718 1618 TUR İSTANBUL
35 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 TUR AYDIN
36 MERMER YUNUS 1693 1545 TUR MUĞLA
37 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 TUR İSTANBUL
38 KANGAL MEHMET 1680 1495 TUR BURDUR
39 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 TUR ANKARA
40 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 SYR KONYA
41 BOZKURT AYDIN 1674   TUR ANTALYA
42 BİROL EMİR EFE 1665 1560 TUR ANTALYA
43 GÖLCÜ MÜNİR 1643 1664 TUR KONYA
44 ACAR KAAN 1659 1531 TUR ANTALYA
45 GAZİBEY ALP 1648 1547 TUR İZMİR
46 AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 TUR ANTALYA
47 AKBAŞ MUHAMMET ERAY 1613 1484 TUR BURDUR
48 KARADAĞ BAHA 1609 1419 TUR MANİSA
49 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 TUR BALIKESİR
             
             
             
.
Turkish Chess Federation © 2014