English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Baslangıç sıralaması listesi
 
SNo. İsim NRtg IRtg FED İl
1 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 TUR ANTALYA
2 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 TUR AYDIN
3 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB UZB
4 EKİCİ EMRE 1591 1351 TUR ANTALYA
5 EROL HARUN ESER 1587 1513 TUR ANTALYA
6 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 TUR SAMSUN
7 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 TUR BURDUR
8 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 TUR KARAMAN
9 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 TUR İSTANBUL
10 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 TUR ORDU
11 YILMAZ HASAN 1567 1484 TUR KAYSERİ
12 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 TUR KARAMAN
13 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 TUR HATAY
14 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 TUR BURDUR
15 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 TUR ISPARTA
16 YALÇIN NEHİR 1546 1297 TUR ISPARTA
17 YILMAZ İBRAHİM 1545 1447 TUR AFYONKARAHİSAR
18 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 TUR AYDIN
19 ÇAKIR EGE 1537 1419 TUR ANTALYA
20 KURT SALİH 1528   TUR BURDUR
21 SEVİCİ SERGEN 1522   TUR ÇORUM
22 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 TUR BURDUR
23 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 TUR İSTANBUL
24 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 TUR ANTALYA
25 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 TUR ISPARTA
26 HOŞER BÜLENT 1512 1248 TUR İZMİR
27 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 TUR MUĞLA
28 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 TUR ISPARTA
29 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 TUR AFYONKARAHİSAR
30 KARACA UMUT 1504 1227 TUR AYDIN
31 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 TUR KOCAELİ
32 ÇÖĞÜR AHMET 1503 1337 TUR BURDUR
33 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 TUR SAKARYA
34 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 TUR AFYONKARAHİSAR
35 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TUR TRABZON
36 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 TUR ANTALYA
37 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 TUR İSTANBUL
38 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 TUR KONYA
39 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   TUR ISPARTA
40 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   TUR ISPARTA
41 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 TUR ANTALYA
42 GÜNDEŞ RAHİM 1474 1478 TUR ADANA
43 SOY HÜSEYİN 1476 1123 TUR ANTALYA
44 BAKAN ÖMER FARUK 1395 1472 TUR DENİZLİ
45 ERÇİL HALUK 1466 1389 TUR KONYA
46 KAN İSMAİL 1456 1463 TUR ADANA
47 ÇALIM BORA 1461 1270 TUR ANKARA
48 İNAL RIZA CEM 1461 1259 TUR İSTANBUL
49 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 TUR AFYONKARAHİSAR
50 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 TUR ANTALYA
51 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 TUR ISPARTA
52 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 TUR DENİZLİ
53 YALÇIN SITKI 1455 1362 TUR BALIKESİR
54 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 TUR ANTALYA
55 MESCİ ARDA 1444 1229 TUR ANTALYA
56 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 TUR ANTALYA
57 ÜNAL BEREN 1440 1256 TUR ISPARTA
58 KAYA SANEM 1438 1228 TUR BURDUR
59 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 TUR AFYONKARAHİSAR
60 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 TUR ESKİŞEHİR
61 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 TUR MUĞLA
62 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 TUR DENİZLİ
63 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 TUR ISPARTA
64 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 TUR ANTALYA
65 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 TUR İSTANBUL
66 HOŞER BUSE 1401 1068 TUR İZMİR
67 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 TUR HATAY
68 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 TUR BURDUR
69 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 TUR ANTALYA
70 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 TUR İSTANBUL
71 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 TUR KONYA
72 ŞİMŞEK İBRAHİM 1342 1388 TUR BURDUR
73 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 TUR BURDUR
74 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 TUR MUĞLA
75 ŞEN KAMİL 1382 1280 TUR BURSA
76 TÜRK MUSTAFA BERA 1373 1381 TUR AFYONKARAHİSAR
77 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 TUR KONYA
78 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 TUR MANİSA
79 TANIR SİMAY 1368 1119 TUR ANTALYA
80 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 TUR ISPARTA
81 İZOL YUSUF 1355 1297 TUR DİYARBAKIR
82 TUNCER ÖZGÜR 1354   TUR AYDIN
83 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 TUR AFYONKARAHİSAR
84 YILDIRIM HASAN 1312 1352 TUR BATMAN
85 BAŞOL TEMEL 1346 1188 TUR BURSA
86 ASLAN BORAN 1339   TUR ISPARTA
87 ŞEN NEHİR 1326 1050 TUR ANTALYA
88 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TUR TRABZON
89 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 TUR BURDUR
90 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 TUR DENİZLİ
91 BEZİR ECE İREM 1296 1093 TUR ISPARTA
92 ACAR NEŞE 1273   TUR AYDIN
93 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   TUR ANTALYA
94 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   TUR ANTALYA
95 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 TUR ANTALYA
96 ÖZSAÇ KAYA 1238   TUR ISPARTA
97 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   TUR ISPARTA
98 UYSAL EGE 1231   TUR ISPARTA
99 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   TUR ISPARTA
100 MESCİ ALEYNA 1218 1199 TUR ANTALYA
101 KOLSUZ SAMET 1215   TUR BURDUR
102 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   TUR ISPARTA
103 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   TUR BURDUR
104 AKSU İSMAİL CAN 1159   TUR BURDUR
105 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   TUR BURDUR
106 DAYIOĞLU EDİZ 1126   TUR ANTALYA
107 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   TUR ANTALYA
108 TOPALAK YASİN 1081   TUR BURDUR
109 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   TUR ANKARA
110 AKEEL MOHAMAD WAEL     TUR KONYA
111 BÜYÜKGÜLLÜ YÜKSEL     TUR BURDUR
112 DAYIOĞLU ENES     TUR ANTALYA
113 TOSUN BİLAL     TUR ANTALYA
114 YILMAZ MUSTAFA     TUR BURDUR
115 ÖZTÜRKMEN UMUT     TUR BURDUR
           
           
           
.
Turkish Chess Federation © 2014