English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 1 de 13.08.2017 Tur Bitiş: 16.30
                           
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 GM SHANAVA KONSTANTIN 2504 2504 GEO 0 1 - 0 0 DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ
2 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA 0 0 - 1 0 GM MAGHALASHVILI DAVID   2500 GEO
3 GM MAMMADOV ZAUR 2424 2424 AZE 0 1 - 0 0 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA
4 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA 0 ½ - ½ 0 GM BAGATUROV GIORGI   2408 GEO
5 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 DENİZLİ 0 1 - 0 0 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA
6 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA 0 ½ - ½ 0 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 İSTANBUL
7 CM PRÖTTEL SWEN 2206 2206 GER 0 + - - 0 AKIN BATIKAN AYBEY 1730 1543 MUĞLA
8 BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ 0 0 - 1 0 GÜNCAN BERKE 2081 2109 DENİZLİ
9 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ 0 1 - 0 0 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA
10 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL 0 0 - 1 0 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR
11 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR 0 1 - 0 0 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN
12 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA 0 0 - 1 0 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN
13 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR 0 1 - 0 0 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL
14 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA 0 0 - 1 0 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA
15 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA 0 1 - 0 0 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA
16 BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA 0 0 - 1 0 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR
17 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA 0 ½ - ½ 0 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA
18 GÖLCÜ MÜNİR 1664 1664 KONYA 0 1 - 0 0 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1847 1868 ADANA
19 ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN 0 1 - 0 0 ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA
20 GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR 0 ½ - ½ 0 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN
21 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA 0 ½ - ½ 0 AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA
22 AKBAŞ MUHAMMET ERAY 1613 1484 BURDUR 0 0 - 1 0 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN
23 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN 0 1 - 0 0 KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA
24 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR 0 ½ - ½ 0 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014