English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI  
B-Kategori  
   
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM  
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER  
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)  
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)  
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu  
Rating-Ø : 1393  
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017  
   
Güncelleme Saati : 13.30  
                         
Bo. isim Rtg IRtg kulup Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg kulup kulup
1 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA 1 1 - 0 1 GÜNDEŞ RAHİM 1474 1478 ADANA ADANA
2 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA 1 ½ - ½ 1 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA ANTALYA
3 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA 1 - 1 BAKAN ÖMER FARUK 1395 1472 DENİZLİ DENİZLİ
4 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA 1 - 1 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN SAMSUN
5 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR 1 - 1 KAN İSMAİL 1456 1463 ADANA ADANA
6 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA 1 - 1 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN KARAMAN
7 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL 1 1 - 0 1 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL İSTANBUL
8 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA 1 0 - 1 1 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU ORDU
9 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ 1 1 - 0 1 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA ANTALYA
10 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA 1 - 1 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN KARAMAN
11 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY 1 1 - 0 1 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA ANTALYA
12 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR 1 1 - 0 1 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA ANTALYA
13 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR 1 0 - 1 1 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA ANTALYA
14 KURT SALİH 1528   BURDUR 1 - 1 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR BURDUR
15 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR 1 0 - 1 1 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR BURDUR
16 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA 1 1 - 0 1 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA ISPARTA
17 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA 1 0 - 1 1 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR DİYARBAKIR
18 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA 1 - 1 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR
19 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR 1 1 - 0 1 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ KOCAELİ
20 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA 1 ½ - ½ 1 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA SAKARYA
21 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR 1 - 1 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA ANTALYA
22 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA 1 ½ - ½ 1 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON TRABZON
23 YILDIRIM HASAN 1352 1352 BATMAN 1 0 - 1 1 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL İSTANBUL
24 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA 1 1 - 0 1 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR BURDUR
25 ÖZTÜRKMEN UMUT     BURDUR 1 0 - 1 1 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA ISPARTA
26 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB ½ 1 - 0 ½ ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA BURSA
27 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR ½ 0 - 1 ½ YILMAZ İBRAHİM 1545 1447 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR
28 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN ½ ½ - ½ ½ GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA MUĞLA
29 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR ½ 1 - 0 ½ MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR BURDUR
30 ÇÖĞÜR AHMET 1503 1337 BURDUR ½ 1 - 0 ½ TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA ANTALYA
31 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA ½ - ½ SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR
32 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA ½ 0 - 1 ½ EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ DENİZLİ
33 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA 0 0 - 1 0 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN AYDIN
34 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON 0 1 - 0 0 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA ISPARTA
35 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA 0 1 - 0 0 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA BURSA
36 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ 0 0 - 1 0 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM ÇORUM
37 ACAR NEŞE 1273   AYDIN 0 0 - 1 0 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL İSTANBUL
38 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA 0 ½ - ½ 0 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA ISPARTA
39 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA 0 0 - 1 0 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA MUĞLA
40 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN 0 1 - 0 0 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA ANTALYA
41 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA 0 0 - 1 0 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA ISPARTA
42 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR 0 ½ - ½ 0 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA ISPARTA
43 UYSAL EGE 1231   ISPARTA 0 0 - 1 0 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR AFYONKARAHİSAR
44 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ 0 1 - 0 0 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA ISPARTA
45 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA 0 0 - 1 0 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA ISPARTA
46 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA 0 1 - 0 0 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR BURDUR
47 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA 0 0 - 1 0 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL İSTANBUL
48 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR 0 1 - 0 0 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR BURDUR
49 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR 0 1 - 0 0 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY HATAY
50 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR 0 1 - 0 0 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA ANTALYA
51 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA 0 0 - 1 0 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA ANTALYA
52 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL 0 1 - 0 0 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA ANKARA
53 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA 0 1 - 0 0 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA KONYA
54 TÜRK MUSTAFA BERA 1381 1381 AFYONKARAHİSAR 0 - 0 BÜYÜKGÜLLÜ YÜKSEL     BURDUR BURDUR
55 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA 0 0 - 1 0 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA KONYA
56 YILMAZ MUSTAFA     BURDUR 0 0 - 1 0 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA ANTALYA
57 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN 0 1 - 0 0 TOSUN BİLAL     ANTALYA ANTALYA
 
 
                         
.
Turkish Chess Federation © 2014