English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 3 de 14.08.2017 Tur Bitiş Saati : 20.10
                           
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 GM SHANAVA KONSTANTIN 2504 2504 GEO 2 1 - 0 2 GÜNCAN BERKE 2081 2109 DENİZLİ
2 ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN 2 0 - 1 2 GM MAGHALASHVILI DAVID   2500 GEO
3 GM MAMMADOV ZAUR 2424 2424 AZE 2 1 - 0 2 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR
4 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 DENİZLİ 2 1 - 0 2 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR
5 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN 0 - 1 GM BAGATUROV GIORGI   2408 GEO
6 GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR 0 - 1 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 İSTANBUL
7 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR 1 - 0 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA
8 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA 0 - 1 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN
9 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN 1 0 - 1 1 CM PRÖTTEL SWEN   2206 GER
10 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ 1 1 - 0 1 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA
11 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA 1 1 - 0 1 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN
12 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR 1 1 - 0 1 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN
13 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA 1 1 - 0 1 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA
14 GÖLCÜ MÜNİR 1664 1664 KONYA 1 1 - 0 1 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA
15 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA 1 ½ - ½ 1 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1847 1868 ADANA
16 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA ½ 1 - 0 1 KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA
17 BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ ½ 0 - 1 ½ KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ
18 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR ½ 1 - 0 ½ DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ
19 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA ½ 0 - 1 ½ ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA
20 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA ½ ½ - ½ ½ AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA
21 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL ½ ½ - ½ 0 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA
22 KANGAL MEHMET 1680 1495 BURDUR 0 1 - 0 0 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA
23 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL 0 0 - 1 0 BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA
24 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA 0 1 - 0 0 AKBAŞ MUHAMMET ERAY 1613 1484 BURDUR
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014