English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 3 de 14.08.2017 Tur Bitiş Saati:19.45
                       
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 KURT SALİH 1528   BURDUR 2 1 - 0 2 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA
2 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR 2 ½ - ½ 2 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA
3 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA 2 0 - 1 2 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR
4 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN 2 1 - 0 2 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR
5 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL 2 ½ - ½ 2 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL
6 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU 2 1 - 0 2 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA
7 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA 2 0 - 1 2 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ
8 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR 2 0 - 1 2 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY
9 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR 2 1 - 0 2 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR
10 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA
11 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB ½ - ½ 2 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR
12 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA ½ - ½ METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA
13 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN 1 - 0 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA
14 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN ½ - ½ SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA
15 YILMAZ İBRAHİM 1545 1447 AFYONKARAHİSAR 0 - 1 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA
16 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON 1 - 0 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR
17 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ 0 - 1 ÇÖĞÜR AHMET 1503 1337 BURDUR
18 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN 1 ½ - ½ YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA
19 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR 1 0 - 1 1 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA
20 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR 1 0 - 1 1 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN
21 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM 1 1 - 0 1 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ
22 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA 1 0 - 1 1 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR
23 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL 1 1 - 0 1 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA
24 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA 1 1 - 0 1 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR
25 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA 1 1 - 0 1 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR
26 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA 1 1 - 0 1 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA
27 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL 1 0 - 1 1 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN
28 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ 1 1 - 0 1 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL
29 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA 1 0 - 1 1 TÜRK MUSTAFA BERA 1373 1381 AFYONKARAHİSAR
30 GÜNDEŞ RAHİM 1478 1478 ADANA 1 1 - 0 1 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA
31 BAKAN ÖMER FARUK 1472 1472 DENİZLİ 1 1 - 0 1 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN
32 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA 1 0 - 1 1 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA
33 KAN İSMAİL 1463 1463 ADANA 1 ½ - ½ 1 YILDIRIM HASAN 1312 1352 BATMAN
34 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA 1 1 - 0 1 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA
35 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL 1 1 - 0 1 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON
36 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA 1 1 - 0 1 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR
37 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA 1 0 - 1 1 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR
38 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA 1 + - - 1 ÖZTÜRKMEN UMUT     BURDUR
39 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA 1 ½ - ½ 1 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA
40 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA 1 ½ - ½ 1 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA
41 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR 1 0 - 1 ½ SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA
42 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR ½ 0 - 1 ½ TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR
43 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA ½ ½ - ½ ½ GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA
44 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA ½ 1 - 0 ½ TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA
45 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR ½ 1 - 0 ½ TOPALAK YASİN 1081   BURDUR
46 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA 0 1 - 0 ½ AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA
47 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY 0 1 - 0 0 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA
48 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA 0 1 - 0 0 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA
49 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA 0 0 - 1 0 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA
50 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR 0 0 - 1 0 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA
51 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR 0 0 - 1 0 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ
52 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA 0 0 - 1 0 ACAR NEŞE 1273   AYDIN
53 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA 0 0 - 1 0 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA
54 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA 0 1 - 0 0 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA
55 BÜYÜKGÜLLÜ YÜKSEL     BURDUR 0 - - + 0 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA
56 TOSUN BİLAL     ANTALYA 0 ½ - ½ 0 UYSAL EGE 1231   ISPARTA
57 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA 0 + - - 0 YILMAZ MUSTAFA     BURDUR
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014