English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 4 de 15.08.2017 da 10.00
                           
Bo. isim Rtg IRtg kulup Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg kulup
1 GM MAMMADOV ZAUR 2424 2424 AZE 3 ½ - ½ 3 GM SHANAVA KONSTANTIN   2504 GEO
2 GM MAGHALASHVILI DAVID 2500 2500 GEO 3 1 - 0 3 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 DENİZLİ
3 GM BAGATUROV GIORGI 2408 2408 GEO 1 - 0 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR
4 AKDOĞAN ALPEREN 2261 2261 İSTANBUL 1 - 0 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN
5 CM PRÖTTEL SWEN 2206 2206 GER 2 ½ - ½ 2 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA
6 GÜNCAN BERKE 2109 2109 DENİZLİ 2 1 - 0 2 ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN
7 GÖLCÜ MÜNİR 1664 1664 KONYA 2 0 - 1 2 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ
8 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR 2 1 - 0 2 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA
9 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR 2 ½ - ½ 2 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR
10 ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA 0 - 1 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA
11 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1868 1868 ADANA ½ - ½ GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR
12 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA ½ - ½ DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN
13 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR 0 - 1 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA
14 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ 1 - 0 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA
15 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN 1 ½ - ½ 1 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN
16 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA 1 1 - 0 1 KANGAL MEHMET 1680 1495 BURDUR
17 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL 1 0 - 1 1 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA
18 BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA 1 0 - 1 1 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN
19 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA 1 0 - 1 1 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA
20 KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA 1 ½ - ½ 1 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA
21 AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA 1 ½ - ½ ½ ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA
22 DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ ½ 0 - 1 ½ BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ
23 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA ½ ½ - ½ 0 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA
24 AKBAŞ MUHAMMET ERAY 1613 1484 BURDUR 0 - - + 0 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014