English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 4 de 15.08.2017 Tur Bitiş Saati 13.55
                       
Bo. isim Rtg IRtg kulup Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg kulup
1 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR 3 1 - 0 3 KURT SALİH 1528   BURDUR
2 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ 3 ½ - ½ 3 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN
3 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY 3 0 - 1 3 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU
4 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA 1 - 0 3 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR
5 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA 0 - 1 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN
6 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL ½ - ½ SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON
7 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR 1 - 0 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA
8 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA 1 - 0 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR
9 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA 2 1 - 0 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL
10 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB
11 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA 2 0 - 1 2 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA
12 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA 2 0 - 1 2 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN
13 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR 2 1 - 0 2 GÜNDEŞ RAHİM 1474 1478 ADANA
14 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA 2 1 - 0 2 BAKAN ÖMER FARUK 1395 1472 DENİZLİ
15 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN 2 ½ - ½ 2 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL
16 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA 2 1 - 0 2 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM
17 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR 2 0 - 1 2 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA
18 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA 2 1 - 0 2 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL
19 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR 2 - - + 2 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA
20 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA 2 0 - 1 2 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA
21 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN 2 0 - 1 2 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA
22 TÜRK MUSTAFA BERA 1381 1381 AFYONKARAHİSAR 2 0 - 1 2 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ
23 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA 2 1 - 0 2 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA
24 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR 2 1 - 0 2 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR
25 YILMAZ İBRAHİM 1545 1447 AFYONKARAHİSAR 0 - 1 2 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA
26 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA 0 - 1 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN
27 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA ½ - ½ ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA
28 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR 1 - 0 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA
29 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA 1 - 0 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR
30 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA 0 - 1 KAN İSMAİL 1456 1463 ADANA
31 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR 1 - 0 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA
32 YILDIRIM HASAN 1352 1352 BATMAN ½ - ½ EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ
33 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA 1 0 - 1 1 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA
34 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA 1 0 - 1 1 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA
35 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN 1 1 - 0 1 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA
36 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA 1 1 - 0 1 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA
37 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA 1 ½ - ½ 1 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR
38 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON 1 1 - 0 1 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR
39 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ 1 ½ - ½ 1 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA
40 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ 1 0 - 1 1 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA
41 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA 1 1 - 0 1 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA
42 ACAR NEŞE 1273   AYDIN 1 0 - 1 1 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL
43 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR 1 1 - 0 1 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA
44 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA 1 0 - 1 1 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY
45 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR 1 ½ - ½ 1 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA
46 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR 1 0 - 1 1 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA
47 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL 1 0 - 1 1 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR
48 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA 1 0 - 1 1 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA
49 UYSAL EGE 1231   ISPARTA ½ 1 - 0 ½ MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR
50 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA ½ 0 - 1 ½ TOPALAK YASİN 1081   BURDUR
51 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA ½ 1 - 0 ½ TOSUN BİLAL     ANTALYA
52 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR 0 0 - 1 0 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA
53 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA 0 0 - 1 0 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA
54 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA 0 0 - 1 0 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR
55 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA 0 1 - 0 0 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014