English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 5 de 15.08.2017 Tur Bitiş Saati :20.15
                           
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 GM SHANAVA KONSTANTIN 2504 2504 GEO ½ - ½ 4 GM MAGHALASHVILI DAVID   2500 GEO
2 GM BAGATUROV GIORGI 2408 2408 GEO ½ - ½ GM MAMMADOV ZAUR   2424 AZE
3 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 DENİZLİ 3 0 - 1 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 İSTANBUL
4 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 GÜNCAN BERKE 2081 2109 DENİZLİ
5 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR 0 - 1 3 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR
6 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA ½ - ½ CM PRÖTTEL SWEN   2206 GER
7 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN 0 - 1 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR
8 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA 0 - 1 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR
9 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA 0 - 1 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ
10 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN 2 0 - 1 2 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA
11 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA 2 1 - 0 2 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA
12 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA 2 1 - 0 2 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1847 1868 ADANA
13 ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN 2 1 - 0 2 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA
14 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN 2 1 - 0 2 GÖLCÜ MÜNİR 1643 1664 KONYA
15 GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR 2 0 - 1 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN
16 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA ½ - ½ ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA
17 BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ ½ - ½ AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA
18 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN ½ - ½ KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA
19 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA 1 - 0 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR
20 KANGAL MEHMET 1680 1495 BURDUR 1 0 - 1 1 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA
21 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA 1 1 - 0 1 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL
22 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA 1 ½ - ½ 1 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL
23 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA ½ 1 - 0 1 BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA
DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ ½ 1 - - Tur    
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014