English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 5 de 15.08.2017 Tur Bitiş Saati :20.15
                       
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU 4 1 - 0 4 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR
2 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ 1 - 0 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA
3 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN ½ - ½ MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA
4 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN 0 - 1 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR
5 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ 3 0 - 1 3 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA
6 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA 3 1 - 0 3 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR
7 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA 3 ½ - ½ 3 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL
8 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN 3 1 - 0 3 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA
9 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON 3 0 - 1 3 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY
10 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA 3 0 - 1 3 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR
11 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA 3 1 - 0 3 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA
12 KURT SALİH 1528   BURDUR 3 ½ - ½ 3 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA
13 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR 3 0 - 1 3 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA
14 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA 3 1 - 0 3 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA
15 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN 1 - 0 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA
16 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB ½ - ½ KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA
17 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL 0 - 1 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN
18 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA ½ - ½ TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR
19 KAN İSMAİL 1463 1463 ADANA 1 - 0 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR
20 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR 0 - 1 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA
21 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL ½ - ½ 2 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM
22 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA 2 1 - 0 2 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA
23 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL 2 0 - 1 2 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR
24 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL 2 1 - 0 2 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR
25 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY 2 1 - 0 2 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA
26 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA 2 0 - 1 2 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN
27 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA 2 ½ - ½ 2 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA
28 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA 2 ½ - ½ 2 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA
29 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR 2 1 - 0 2 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA
30 GÜNDEŞ RAHİM 1478 1478 ADANA 2 1 - 0 2 TÜRK MUSTAFA BERA 1373 1381 AFYONKARAHİSAR
31 BAKAN ÖMER FARUK 1472 1472 DENİZLİ 2 ½ - ½ 2 YILDIRIM HASAN 1312 1352 BATMAN
32 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA 2 0 - 1 2 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA
33 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ 2 1 - 0 2 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN
34 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR 2 1 - 0 2 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON
35 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR 2 1 - 0 2 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA
36 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA 2 1 - 0 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA
37 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA 1 - 0 YILMAZ İBRAHİM 1545 1447 AFYONKARAHİSAR
38 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR ½ - ½ DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ
39 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA 1 - 0 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA
40 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR 0 - 1 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR
41 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA 1 - 0 UYSAL EGE 1231   ISPARTA
42 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR 0 - 1 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA
43 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA 1 - 0 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA
44 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA 1 0 - 1 1 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA
45 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA 1 0 - 1 1 ACAR NEŞE 1273   AYDIN
46 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR 1 1 - 0 1 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA
47 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA 1 0 - 1 1 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ
48 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR 1 0 - 1 1 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL
49 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA 1 ½ - ½ 1 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA
50 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA 1 1 - 0 1 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA
51 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA 1 1 - 0 1 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR
52 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR ½ 1 - 0 1 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA
53 TOSUN BİLAL     ANTALYA ½ 0 - 1 ½ TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA
54 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA 0 ½ - ½ 0 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA
55 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA 0 1 - 0 0 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014