English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatör(ler) : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 6 de 16.08.2017 da 10.00
                           
Bo. isim Rtg IRtg kulup Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg kulup
1 GM MAGHALASHVILI DAVID 2500 2500 GEO 1 - 0 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 İSTANBUL
2 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR 4 - - + 4 GM SHANAVA KONSTANTIN   2504 GEO
3 GÜNCAN BERKE 2109 2109 DENİZLİ ½ - ½ 4 GM MAMMADOV ZAUR   2424 AZE
4 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR 0 - 1 4 GM BAGATUROV GIORGI   2408 GEO
5 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ 0 - 1 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ
6 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR 0 - 1 3 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA
7 ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN 3 + - - 3 FM EMİNOV ORKHAN 2297 2269 DENİZLİ
8 CM PRÖTTEL SWEN 2206 2206 GER 3 ½ - ½ 3 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN
9 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA 3 1 - 0 3 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA
10 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA 1 - 0 3 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA
11 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN 1 - 0 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR
12 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN 0 - 1 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA
13 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA 2 ½ - ½ KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA
14 ÖZGÜNER HAKKI ATA 1868 1868 ADANA 2 ½ - ½ 2 BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ
15 ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN
16 AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA
17 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA
18 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN 2 1 - 0 2 GÖLCÜ MÜNİR 1643 1664 KONYA
19 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA 2 0 - 1 2 GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR
20 KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA 2 1 - 0 DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ
21 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA 1 - 0 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA
22 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL 0 - 1 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR
23 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL 1 0 - 1 1 KANGAL MEHMET 1680 1495 BURDUR
BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA 1 1 - - Tur    
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014