English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 6 da 16.08.2017 Tur Bitiş :13.50
                       
Bo. isim Rtg IRtg kulup Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg kulup
1 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR 0 - 1 5 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU
2 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR 4 1 - 0 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ
3 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA 4 ½ - ½ 4 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA
4 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR 4 1 - 0 4 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA
5 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA 4 ½ - ½ 4 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN
6 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA 4 0 - 1 4 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN
7 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY 4 1 - 0 4 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA
8 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN 0 - 1 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN
9 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA 1 - 0 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA
10 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA 1 - 0 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN
11 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL ½ - ½ KAN İSMAİL 1456 1463 ADANA
12 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA ½ - ½ 3 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB
13 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA 3 1 - 0 3 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL
14 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA 3 1 - 0 3 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ
15 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA 3 ½ - ½ 3 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA
16 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR 3 ½ - ½ 3 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA
17 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR 3 0 - 1 3 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL
18 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN 3 0 - 1 3 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY
19 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR 3 1 - 0 3 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ
20 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR 3 0 - 1 3 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR
21 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR 3 0 - 1 3 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON
22 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA 3 1 - 0 3 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA
23 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA 3 1 - 0 3 GÜNDEŞ RAHİM 1474 1478 ADANA
24 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA 3 1 - 0 3 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR
25 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM ½ - ½ GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA
26 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR 1 - 0 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA
27 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA 0 - 1 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR
28 YILDIRIM HASAN 1352 1352 BATMAN 1 - 0 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA
29 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA 0 - 1 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA
30 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR 1 - 0 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL
31 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA 1 - 0 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA
32 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA 1 - 0 BAKAN ÖMER FARUK 1395 1472 DENİZLİ
33 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA 2 1 - 0 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA
34 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA 2 ½ - ½ 2 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA
35 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL 2 0 - 1 2 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA
36 TÜRK MUSTAFA BERA 1381 1381 AFYONKARAHİSAR 2 0 - 1 2 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA
37 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA 2 0 - 1 2 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA
38 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN 2 1 - 0 2 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR
39 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ 2 0 - 1 2 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR
40 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ 2 ½ - ½ 2 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA
41 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON 2 1 - 0 2 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL
42 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR 2 0 - 1 2 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA
43 ACAR NEŞE 1273   AYDIN 2 1 - 0 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA
44 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA ½ - ½ ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA
45 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA ½ - ½ SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR
46 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA 0 - 1 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA
47 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR ½ - ½ MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR
48 UYSAL EGE 1231   ISPARTA 0 - 1 1 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA
49 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA 1 1 - 0 1 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA
50 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA 1 0 - 1 1 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA
51 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR 1 0 - 1 1 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA
52 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA 1 0 - 1 1 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR
53 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA ½ 1 - 0 ½ TOSUN BİLAL     ANTALYA
54 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR 0 1 - 0 ½ KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014