English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
10 Yaş ve Altı
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1213
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
Tur 6 de 16.08.2017 da 10:00 Tur Bitiş Saati:13:45
Bo. isim NRtg IRtg il Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg il
1 TOSUN BURAK ENES 1414 1122 ANTALYA ½ - ½ 5 KARAKAYA MEHMET 1530 1231 DENİZLİ
2 İNCE ERAY 1473 1275 ANTALYA 4 1 - 0 4 KURAN ALPER 1409 1212 ISPARTA
3 ÖZDEMİR ABDURRAHİM KAYRA 1421 1229 ANTALYA 4 1 - 0 4 ARUSOĞLU ARDA 1407 1124 ADANA
4 DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN 1364 1102 ANTALYA 0 - 1 EROĞLU BERKE 1406   BURDUR
5 TÜREL HASAN 1387   BURDUR 0 - 1 ENGEL ECRİN TUANA 1237   İZMİR
6 BALABAN HASAN KAAN 1291   ANTALYA 1 - 0 3 KARTAL EGE MERT 1299   ANTALYA
7 KARABULUT SELİM 1456   MUĞLA 3 1 - 0 3 ATAY ENES 1236   AFYONKARAHİSAR
8 ERGÜL EGEHAN 1225   BURSA 3 ½ - ½ 3 DEMİREL EREN 1319   AYDIN
9 KÜÇÜKTİRELİ MEHMET EMRE 1225   ISPARTA 3 0 - 1 3 TÜRKMEN ATTİLA ÇAĞATAY 1289   MUĞLA
10 KOTAN EREN 1222   ANTALYA 3 1 - 0 3 YAŞA SALİH ALKIN 1272   BURSA
11 ÇİMENLİ YUSUF ANIL 1114   AYDIN 3 0 - 1 3 HEPSAĞ DANİYEL 1254 1061 ADANA
12 TEKİN EMRE 1265 1083 ANTALYA 0 - 1 SOYER DENİZ 1168   İSTANBUL
13 DEMİR MUSTAFA ERKAN 1176   BURSA 0 - 1 HARBİ MİRAY 1225   ANTALYA
14 YAŞAR MEHMET ALİ 1204   SAMSUN 2 ½ - ½ KAŞ ELİF BİLGE 1162   ANTALYA
15 YANIK YİĞİT 1286   ANTALYA 2 1 - 0 2 TURHAN SERRA 1135   BURDUR
16 DAĞDELEN AHMET ARAS 1053   AYDIN 2 1 - 0 2 YILMAZ DORUK EMİR 1201   BURDUR
17 YEŞİLYURT FURKAN MELİH 1155   BURDUR 2 ½ - ½ 2 KÖKEN MEHMET FATİH 1067   BURDUR
18 DUYUR CENGİZ 1089   ANTALYA 2 1 - 0 2 DURAN ZEREN 1149   MERSİN
19 BAHÇECİ ŞEVKET 1140   BURSA 2 0 - 1 2 AKGÜLLER YİĞİT EREN 1050   BURSA
20 GÖKTAŞ ZEKİ HAKTAN 1000   AYDIN 2 0 - 1 YILDIZ EROL 1079   ISPARTA
21 KUCAK MEHMET 1003   AYDIN 0 - 1 TEKİN ERKE 1159   ANTALYA
22 CAN ALPER 1114   UŞAK 1 - 0 1 ÇETİN HASAN YİĞİT 1079   BURDUR
23 DURGUT GÜLŞEN MELİS 1000   ANTALYA 1 0 - 1 1 BAYRAM BENNU İPEK     ANTALYA
24 KALKAN MEHMET BUĞRA     BURDUR ½ 1 - 0 1 TANIR SİMGE     ANTALYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014