English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI    
B-Kategori    
     
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM    
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER    
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)    
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)    
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu    
Rating-Ø : 1395    
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017    
     
Tur 7 de 17.08.2017 Tur Bitiş Saati.14.10    
                           
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl    
1 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU 6 1 - 0 5 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR    
2 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN 5 ½ - ½ 5 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR    
3 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA 1 - 0 5 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY    
4 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN 1 - 0 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA    
5 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA ½ - ½ EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA    
6 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN 1 - 0 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR    
7 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ 1 - 0 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA    
8 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA 4 ½ - ½ 4 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA    
9 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA 4 ½ - ½ 4 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL    
10 KAN İSMAİL 1463 1463 ADANA 4 1 - 0 4 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA    
11 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY 4 0 - 1 4 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA    
12 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL 4 ½ - ½ 4 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR    
13 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON 4 1 - 0 4 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA    
14 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA 4 ½ - ½ 4 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA    
15 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR 4 1 - 0 4 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA    
16 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB 0 - 1 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA    
17 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN 1 - 0 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA    
18 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA 1 - 0 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN    
19 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA 1 - 0 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR    
20 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA 0 - 1 KURT SALİH 1528   BURDUR    
21 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA 0 - 1 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR    
22 YILDIRIM HASAN 1352 1352 BATMAN 1 - 0 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR    
23 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR 1 - 0 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA    
24 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA 3 0 - 1 3 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM    
25 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR 3 ½ - ½ 3 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA    
26 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA 3 0 - 1 3 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN    
27 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ 3 0 - 1 3 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR    
28 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA 3 1 - 0 3 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR    
29 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA 3 1 - 0 3 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN    
30 GÜNDEŞ RAHİM 1478 1478 ADANA 3 1 - 0 3 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA    
31 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL 3 1 - 0 3 ACAR NEŞE 1273   AYDIN    
32 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA 3 1 - 0 3 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR    
33 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ 3 ½ - ½ 3 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON    
34 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR 3 0 - 1 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA    
35 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA 1 - 0 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA    
36 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA 0 - 1 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA    
37 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL 1 - 0 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA    
38 BAKAN ÖMER FARUK 1472 1472 DENİZLİ 1 - 0 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA    
39 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA 1 - 0 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ    
40 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA 0 - 1 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA    
41 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA 2 1 - 0 2 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ    
42 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR 2 0 - 1 2 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA    
43 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA 2 ½ - ½ 2 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA    
44 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR 2 1 - 0 2 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA    
45 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL 2 0 - 1 2 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR    
46 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA 2 ½ - ½ 2 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR    
47 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA 2 - - + 2 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL    
48 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR 2 1 - 0 2 TÜRK MUSTAFA BERA 1373 1381 AFYONKARAHİSAR    
49 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR 2 ½ - ½ 2 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA    
50 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA ½ - ½ UYSAL EGE 1231   ISPARTA    
51 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA 1 - 0 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA    
52 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA 1 0 - 1 1 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA    
53 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA 1 0 - 1 1 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR    
54 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA ½ 1 - 0 1 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR    
TOSUN BİLAL     ANTALYA ½ 1 - - Tur        
   
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014