English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 8 de 17.08.2017 Tur Bitiş Saati: 19.50
                       
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN ½ - ½ 7 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU
2 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR 1 - 0 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA
3 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN 0 - 1 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ
4 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA 5 0 - 1 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN
5 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY 5 0 - 1 5 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA
6 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR 5 1 - 0 5 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON
7 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA 5 1 - 0 5 KAN İSMAİL 1456 1463 ADANA
8 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL 1 - 0 5 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR
9 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA 0 - 1 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA
10 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA ½ - ½ DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN
11 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA 1 - 0 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA
12 KURT SALİH 1528   BURDUR 1 - 0 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA
13 GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR 1 - 0 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA
14 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR 1 - 0 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL
15 GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA 1 - 0 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA
16 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR 0 - 1 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR
17 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA 0 - 1 YILDIRIM HASAN 1312 1352 BATMAN
18 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA 4 0 - 1 4 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY
19 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM 4 1 - 0 4 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR
20 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN 4 1 - 0 4 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL
21 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA 4 - - + 4 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA
22 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA 4 1 - 0 4 GÜNDEŞ RAHİM 1474 1478 ADANA
23 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA 4 0 - 1 4 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA
24 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA ½ - ½ GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB
25 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN 1 - 0 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ
26 SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA 1 - 0 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA
27 HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR 1 - 0 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR
28 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA 1 - 0 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA
29 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR 0 - 1 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA
30 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA 1 - 0 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA
31 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA 0 - 1 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL
32 SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON 0 - 1 BAKAN ÖMER FARUK 1395 1472 DENİZLİ
33 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA ½ - ½ 3 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ
34 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR 3 1 - 0 3 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL
35 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA 3 1 - 0 3 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA
36 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR 3 1 - 0 3 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR
37 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN 3 0 - 1 3 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA
38 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA 3 1 - 0 3 KOLA MUHAMMED GÖRKEM 1147   BURDUR
39 ACAR NEŞE 1273   AYDIN 3 1 - 0 3 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR
40 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR 3 1 - 0 3 GÜNEŞ HASAN 1426 1137 MUĞLA
41 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA 1 - 0 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR
42 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA ½ - ½ BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ
43 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR 1 - 0 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA
44 OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA 1 - 0 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA
45 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA 0 - 1 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA
46 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA 1 - 0 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA
47 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA 0 - 1 2 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL
48 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA 2 0 - 1 2 GÜNEŞ GÜLENAY 1384 1079 MUĞLA
49 TÜRK MUSTAFA BERA 1381 1381 AFYONKARAHİSAR 2 1 - 0 2 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR
50 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA 2 0 - 1 2 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR
51 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ 2 0 - 1 2 UYSAL EGE 1231   ISPARTA
52 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA 2 1 - 0 TOSUN BİLAL     ANTALYA
53 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA 1 - 0 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA
54 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR 1 1 - 0 1 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA
DAYIOĞLU ENES     ANTALYA 1 1 - - Tur    
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014