English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1864
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 9 de 18.08.2017 da 09.00
                           
Bo. İsim NRtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar İsim NRtg IRtg İl
1 GÜNCAN BERKE 2081 2109 DENİZLİ 6 0 - 1 GM MAGHALASHVILI DAVID   2500 GEO
2 YELLİGEDİK MURAT 2099 2030 DENİZLİ 1 - 0 GM SHANAVA KONSTANTIN   2504 GEO
3 GM MAMMADOV ZAUR   2424 AZE 6 1 - 0 6 AKDOĞAN ALPEREN 2081 2261 İSTANBUL
4 SÖYEK RAMAZAN 2090 1980 BURDUR 5 0 - 1 GM BAGATUROV GIORGI   2408 GEO
5 BİTİRGEN BİLENT 1913 1815 KONYA 5 ½ - ½ 5 TÜM HAKAN 1879 1782 BURDUR
6 DEMİRCİ FATİH 1819 1755 KARAMAN 5 1 - 0 5 KESKİN OSMAN ORÇUN 1778 1680 DENİZLİ
7 KESER MURAT 1993 1913 BURDUR 1 - 0 5 YILDIRIM OKAN 1730 1556 ANTALYA
8 YİĞİT AHMET YASİR 1945 1899 KARAMAN ½ - ½ ANCAR FURKAN 1866 1757 MARDİN
9 ÇOŞGUN EMİN 1757 1711 ANTALYA 1 - 0 EKİCİ MUHAMMED KAAN 1921 1785 BURDUR
10 GAZİBEY ALP 1648 1547 İZMİR 0 - 1 4 GÜNEY GAMZENUR 1901 1792 MUĞLA
11 KUYUCUOĞULLARI ÇAĞAKAN 1679 1553 ANKARA 4 0 - 1 4 ACAR İLHAMİ 1807 1694 AYDIN
12 ÇAĞLAR İZZET 1764 1616 ANTALYA 4 ½ - ½ 4 AKALIN BİLGEHAN 1615 1451 ANTALYA
13 BAKAN FURKAN 1730 1585 DENİZLİ 4 1 - 0 4 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1693 1467 AYDIN
14 REYHAN ZEYNEL 1732 1648 ANTALYA 0 - 1 DEMİR ZEKİ 1868 1816 ANTALYA
15 İLHAN HÜSEYİN 1816 1795 KONYA ½ - ½ 3 ACAR KAAN 1659 1531 ANTALYA
16 ÜNSAL ÖMER 1787 1660 AYDIN 3 0 - 1 3 BİROL EMİR EFE 1665 1560 ANTALYA
17 ÖZSAÇ SAMET HARUN 1757 1708 ISPARTA 3 1 - 0 3 KARADAĞ BAHA 1609 1419 MANİSA
18 KABADAYI SÜLEYMAN ARDA 1686 1651 İSTANBUL 3 0 - 1 3 YARAR BORA 1752 1609 ISPARTA
19 CİMİN GÖKDENİZ 1601 1412 BALIKESİR 3 ½ - ½ 3 SOLAK YUSUF 1718 1618 İSTANBUL
20 TAMMAH UBEYDA 1675 1649 KONYA 3 1 - 0 3 MERMER YUNUS 1693 1545 MUĞLA
21 BOZKURT AYDIN 1674   ANTALYA 3 0 - 1 DEMİRTAŞ HAFİZE 1775 1707 DENİZLİ
GÖLCÜ MÜNİR 1643 1664 KONYA 2 1 - - Tur    
                           
                           
                           
.
Turkish Chess Federation © 2014