English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner_kart

banner kayit2

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 3. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
B-Kategori
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER
Başhakem : NA Serdar KAYA (6333842)
Hakem : NA Şükrü ŞENER (34599746),NA Recep GÜLEK(44519079),NA Fatih ÖZCİĞER(34523120)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1395
Tarih : 13.08.2017 'e 18.08.2017
 
Tur 9 da 18.08.2017 Tur Bitiş Saati:13.05
                       
Bo. isim Rtg IRtg İl Puanlar sonuc. Puanlar isim NRtg IRtg İl
1 TOKSAN HAYATİ 1570 1481 ORDU 0 - 1 YILMAZ MUHAMMED 1565 1451 KARAMAN
2 BAŞGÜL DİNÇER 1577 1449 BURDUR ½ - ½ 6 ŞENER ATA YİĞİT 1555 1449 BURDUR
3 YILMAZ HASAN 1567 1484 KAYSERİ 0 - 1 6 YALÇIN NEHİR 1546 1297 ISPARTA
4 BONCUK MEHMET ALİ 1507 1287 MUĞLA 6 1 - 0 6 YILDIZ EMRE ONAT 1595 1523 AYDIN
5 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1596 1418 ANTALYA ½ - ½ GÜMÜŞTAŞ DENİZ 1518 1249 BURDUR
6 EKİCİ EMRE 1591 1351 ANTALYA ½ - ½ GEZER EKREM BARIŞ 1514 1281 ISPARTA
7 SATILMIŞ RECEP CAN 1505 1372 AFYONKARAHİSAR 0 - 1 ÖZMEN KEMAL 1580 1393 SAMSUN
8 ERTURAN AHMETHAN TAHSİN 1458 1234 ISPARTA 1 - 0 RODRIGUEZ FUENTES KENAN RAFAEL 1570 1355 İSTANBUL
9 YILDIRIM HASAN 1352 1352 BATMAN 1 - 0 KURT SALİH 1528   BURDUR
10 BÜYÜKAŞIK İBRAHİM 1559 1361 HATAY 5 0 - 1 MAHMUTOĞLU ERSAN 1431 1313 ESKİŞEHİR
11 KAN İSMAİL 1463 1463 ADANA 5 0 - 1 5 EROL HARUN ESER 1587 1513 ANTALYA
12 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1573 1421 KARAMAN 5 ½ - ½ 5 MESCİ ARDA 1444 1229 ANTALYA
13 ÖZEL BÜKÜLMEZ FARUK 1401 1340 HATAY 5 1 - 0 5 SEVİCİ SERGEN 1522   ÇORUM
14 İZOL YUSUF 1355 1297 DİYARBAKIR 5 1 - 0 5 KARACA UMUT 1504 1227 AYDIN
15 SARİALİ FURKAN ANIL 1490 1357 TRABZON 5 ½ - ½ 5 KARTAL EFE ONUR 1479 1332 ANTALYA
16 BEZİR ECE İREM 1296 1093 ISPARTA 5 ½ - ½ 5 BULGURCU MEHMET EMRE 1481   ISPARTA
17 BAKAN ÖMER FARUK 1472 1472 DENİZLİ 0 - 1 ÇOLAK SELÇUK EMRE 1541 1225 AYDIN
18 ÇAKIR EGE 1537 1419 ANTALYA 1 - 0 BAHAR MEVLÜT 1481 1090 KONYA
19 ÇIKLABAKKAL METİN 1518 1319 İSTANBUL 0 - 1 SOY HÜSEYİN 1476 1123 ANTALYA
20 KORKMAZ SERDAR 1488 1343 İSTANBUL ½ - ½ SARIOĞLU BURAK 1516 1242 ANTALYA
21 KAZIK RAMAZAN 1459 1244 ANTALYA ½ - ½ HOŞER BÜLENT 1512 1248 İZMİR
22 YILMAZOĞLU YAĞIZ 1376 1161 KONYA 0 - 1 YAMAN ÖMER YİĞİT 1507 1303 ISPARTA
23 DÖLEK GÖKALP DENİZ 1497 1233 SAKARYA 1 - 0 YALÇIN SITKI 1455 1362 BALIKESİR
24 YALÇIN SUDENAZ 1359 1189 ISPARTA 0 - 1 METİN RÜÇHAN EMRE 1489 1335 ANTALYA
25 GULYAMOV AMIRKHON 1593 1461 UZB 4 - - + 4 ZORBAZ SELİM YİĞİT 1441 1085 ANTALYA
26 ATİK MUHAMMED İHSAN 1452 1308 ANTALYA 4 0 - 1 4 DEMİRTAŞ MAHMUT 1548 1355 ISPARTA
27 BAŞOL TEMEL 1346 1188 BURSA 4 0 - 1 4 TOKMAK MUSTAFA 1494 1264 AFYONKARAHİSAR
28 GÜNDEŞ RAHİM 1478 1478 ADANA 4 0 - 1 4 ACAR NEŞE 1273   AYDIN
29 YILDIZ MUHAMMET CİHAN 1387 1192 BURDUR 4 1 - 0 4 ERÇİL HALUK 1466 1389 KONYA
30 ÇALIM BORA 1461 1270 ANKARA 4 1 - 0 4 TOPALAK YASİN 1081   BURDUR
31 İNAL RIZA CEM 1461 1259 İSTANBUL 4 0 - 1 4 AKEEL MOHAMAD WAEL     KONYA
32 ŞAHİN ZEKAYİ 1375 1151 MANİSA 4 ½ - ½ 4 TOKMAK SADIK CAN 1460 1264 AFYONKARAHİSAR
33 İNCE ILGIN LEYCAN 1504 1302 KOCAELİ 1 - 0 AKSÖZ CANTÜRK 1398 1328 BURDUR
34 EGELİ SERCAN VELİ 1457 1205 DENİZLİ ½ - ½ OKUMUŞOĞLU EGE 1396 1002 ANTALYA
35 BAHAR FATMA SUDE 1389 1127 KONYA 1 - 0 ÜNAL BEREN 1440 1256 ISPARTA
36 BOZKURT MEVLÜT ABDURRAHİM 1437 1329 AFYONKARAHİSAR 1 - 0 TANIR SİMAY 1368 1119 ANTALYA
37 ÇENGER FATMA NUR 1417 1133 ISPARTA ½ - ½ SARIALİ ENGİN 1324 1285 TRABZON
38 ŞEN KAMİL 1382 1280 BURSA 0 - 1 DİRİCAN FERİDE 1414 1137 ANTALYA
39 TENİL SEBAHATTİN ARDA 1113   ANTALYA 0 - 1 HOŞER BUSE 1401 1068 İZMİR
40 KORKMAZ GÖKTUĞ ALİ 1480   ISPARTA 3 ½ - ½ 3 ŞEN NEHİR 1326 1050 ANTALYA
41 KAYA SANEM 1438 1228 BURDUR 3 0 - 1 3 MENTEŞE EMRAH 1299 1137 BURDUR
42 BAYKO HÜSEYİN 1419 1180 DENİZLİ 3 0 - 1 3 TUNCER ÖZGÜR 1354   AYDIN
43 ÇOLAK REMZİ 1409 1380 İSTANBUL 3 0 - 1 3 KOLSUZ SAMET 1215   BURDUR
44 ŞİMŞEK DENİZ 1392 1219 İSTANBUL 3 1 - 0 3 KARATEKELİ HALİL ALPEREN 1211   ISPARTA
45 UYSAL EGE 1231   ISPARTA 3 0 - 1 3 TÜRK MUSTAFA BERA 1373 1381 AFYONKARAHİSAR
46 SÖNMEZ YASİN 1352 1294 AFYONKARAHİSAR 1 - 0 EROĞLU ÇETİN EFE 1248   ANTALYA
47 BİROL ALKIM EGE 1247 1001 ANTALYA 0 - 1 ASLAN BORAN 1339   ISPARTA
48 GEZGİÇ HATİCE ILGIN 1219   ISPARTA 1 - 0 TEKİN ÖKTEN ALP 1271   ANTALYA
49 MESCİ ALEYNA 1218 1199 ANTALYA 0 - 1 2 DEMİRKIRAN BENSU ECEM 1298 1091 DENİZLİ
50 ÖZSAÇ KAYA 1238   ISPARTA 2 1 - 0 2 DAYIOĞLU ENES     ANTALYA
51 ÜNLÜCAN MEHMET EMRE 1184   BURDUR 2 1 - 0 2 AKSU İSMAİL CAN 1159   BURDUR
52 KARTOP MUSTAFA SONER 1077   ANKARA 0 - 1 2 AKGÜNLÜ DENİZ 1235   ISPARTA
53 TOSUN BİLAL     ANTALYA 0 - 1 1 DAYIOĞLU EDİZ 1126   ANTALYA
                       
                       
                       
.
Turkish Chess Federation © 2014