English (United Kingdom)Turkish (Turkiye)
banner kayit2

banner kayitliste

 burdur
tsf logo_2015
GSB_mavi_-1
bahce 150

  Excel Dosyasını Kaydet
BURDUR GÖLÜ ULUSLARARASI 4. AÇIK SATRANÇ TURNUVASI
A Kategorisi
 
Organizatörler : Türkiye Satranç Federasyonu, Burdur Belediyesi, Burdur GHSIM
Turnuva Direktörü : Şükrü ŞENER(34599746)
Başhakem : NA Recep GÜLEK(44519079)
Hakem : NA Yusuf AKSU (26303922),NA Şükrü ŞENER (34599746), NA Serdar KAYA (6333842)
Şehir : Burdur Bahçeşehir Koleji Spor Salonu
Rating-Ø : 1796
Tarih : 12.08.2018 'e 17.08.2018
 
Baslangic siralamasi listesi
 
B.NO. İSİM UKD ELO FED KULÜP/ŞEHİR
1 ZEYNALLİ RASHAD   2335 AZE AZERBAYCAN
2 FM NURI MURAD   2313 AZE AZERBAYCAN
3 SÖYEK RAMAZAN 2074 1983 TUR BURDUR
4 KOÇAK CAN 2059 2001 TUR AYDIN
5 GÜDER EYUP SABRİ 2005 1922 TUR BURSA
6 KESER MURAT 1987 1897 TUR BURDUR
7 DERE ABDULLAH DOĞUKAN 1971 1854 TUR MUĞLA
8 MEHTİYEV ELNUR   1926 AZE AZERBAYCAN
9 İYİOL MEHMET 1917 1862 TUR BURSA
10 ULAŞ SONER İLHAN 1901 1833 TUR BURDUR
11 AKYILDIZ BARIŞ 1894 1825 TUR İZMİR
12 DEMİR ZEKİ 1879 1742 TUR ANTALYA
13 KABAKLI ŞİYAR 1865 1727 TUR BURDUR
14 UZGUR ARDA 1859 1642 TUR MUĞLA
15 GÜNAY MEHMET EREN 1846 1771 TUR AFYONKARAHİSAR
16 NAZLI SERTAN 1845 1769 TUR UŞAK
17 VAR SEFA 1845 1703 TUR AKSARAY
18 KAZIK OĞUZ KAĞAN 1839 1710 TUR ANTALYA
19 HATİPOĞLU METİN 1834 1720 TUR KOCAELİ
20 ÜREGEN RAFET 1817 1704 TUR SİİRT
21 CEYLAN SEZER 1808 1674 TUR KONYA
22 YARAR BORA 1798 1727 TUR ISPARTA
23 KESKİN OSMAN ORÇUN 1796 1657 TUR BURDUR
24 BEKTAŞ ÇAĞAN ERDEM 1738 1484 TUR AYDIN
25 REYHAN ZEYNEL 1726 1631 TUR ANTALYA
26 KOCAKAPLAN EMRE 1725 1591 TUR SAKARYA
27 AKDAĞ İSMET MERT 1704 1583 TUR ISPARTA
28 CİMİN GÖKDENİZ 1700 1627 TUR İZMİR
29 YERZHAN ZHANGIR 1693 1686 KAZ ANTALYA
30 HATIRLI UĞUR CAN 1688 1518 TUR BURDUR
31 GAZİBEY ALP 1687 1639 TUR İZMİR
32 PAŞA AHMET 1245 1685 TUR K.K.T.C
33 YAMAN ÖMER YİĞİT 1672 1508 TUR ISPARTA
34 İNCE ERAY 1652 1471 TUR ANTALYA
35 NESANIR SELİN 1648 1481 TUR HATAY
36 DANIŞMAN ALİ BERKAY 1647 1514 TUR KARAMAN
37 İYİGÜN EMİRHAN 1647 1571 TUR ANTALYA
38 DÜZGÜN DEVİN KAHRAMAN 1645 1421 TUR ANTALYA
39 EGELİ SERCAN VELİ 1632 1293 TUR DENİZLİ
40 KOCA ÇİSEM 1628 1591 TUR İSTANBUL
41 AKAT ELİFNAZ 1613 1479 TUR BALIKESİR
42 ATİK MUHAMMED İHSAN 1613 1407 TUR ANTALYA
43 YENİCE YUSUF ERKAN 1613 1527 TUR AKSARAY
44 BARDAK İSMAİL KAYRA 1610 1353 TUR ISPARTA
45 KERVANCIOĞLU TALU 1609 1507 TUR GAZİANTEP
46 ŞENER ATA YİĞİT 1609 1402 TUR BURDUR
             
             
             
Turkish Chess Federation © 2014